بررسی انواع لوازم آرایشی و نحوه استفاده آنها

بهترین کرم پودر از نظر پوشانندگی کدام است؟

بررسی انواع لوازم آرایشی و نحوه استفاده آنها لازمه شناخت دقیق تری می باشد که شما بتوانید از ابزار های ارایشی در موقعیت های مناسب به درستی استفاده کنید. همه کارها سختی مختص خود را صاحب هستند و برای زیبا شدن هم باید یک سری فرایند ها را در نظر داشت. همه ما برای اینکه بتوانیم به صورت حرفه ای و دقیق آرایش کنیم ویدیو هایی را مشاهده کرده ایم که گاهاً این ویدیو ها نه اینکه کمی نداشته اند، ولی بسیار پیچیده و گمراه کننده هستند. در هر حال دیگر نگران نباشید شما می توانید با در نظر داشتن چند اصل به زیبایی خود بیافزاید.

بررسی انواع لوازم آرایشی و نحوه استفاده آنها

بررسی انواع لوازم آرایشی و نحوه استفاده آنها

اگر بخواهیم با یک مقاله به بررسی انواع لوازم آرایشی و نحوه استفاده آنها بپردازیم بایستی اعلام بداریم که کمی مشکل خواهد بود، چرا که فوت و فن این حرفه بسیار زیاد می باشد. با در نظر داشتن وجود محصولات آرایشی فراوان به این اصل پی می بریم که هر یک برای خود موضوع جداگانه ای به شمار می رود. محصولات آرایشی:

 • از رژ لب گرفته
 • تا خط لب
 • کرم پودر
 • پرایمر
 • مرطوب کننده ها
 • آبرسان ها
 • پودر فیکس
 • خط چشم
 • سایه
 • و… همگی از محصولات مورد استفاده می باشند.

پس امروز سعی داریم تا به نکاتی در خصوص برخی از این محصولات بپردازیم.

بهترین کرم پودر از نظر پوشانندگی کدام است؟

بهترین کرم پودر از نظر پوشانندگی کدام است؟

کرم پودرها، فاندیشن یا فونداسیون ها که به اصطلاح انگلیسی foundation می باشد یکی از محصولات آرایشی کامل و همه کاره ای هست که معمولاً در تمامی کیف های آرایشی وجود داره و همه خانوم ها به صورت معمول از این محصول آرایشی استفاده میکنند و به نوعی پایه و اساس آرایش ها می باشد، اما ممکن است روشی که برای استفاده از کرم پودر ها در نظر دارند، کاملاٌ هم درست و حرفه ای نباشد پس به ادامه مطلب توجه داشته باشید.

طرز صحیح استفاده از کرم پودر

طرز صحیح استفاده از کرم پودر

در نظر داشته باشید که این پوست ماست که باید سازگاری مناسبی با کرم پودر ها را داشته باشد.
پس از تحقیقات خود در زمینه کرم پودر مناسب، بایستی چندین عمل را پیش از استفاده از کرم پودر ها داشته باشید.

در قدم اول پوست خود را با مرطوب کننده و پرایمر های مناسب مرطوب کنید.

همه ما به دنبال یک پوست صاف هستیم، اما چونه می توانیم به این هدف دست یابیم؟

خب برای داشتن یک آرایش بی نظیر باید ابتدا از یک برنامه مراقبت از پوست اصولی استفاده کنید.
قبل از آرایش کردن و کرم پودر زدن  و به نوعی از اقدامات پیش از ارایش این است که در ابتدا پوست رو تمیز و آماده کنید.
پس از تمیز کردن و تونر زدن به پوست باید از یک اسانس آبرسان متناسب با پوست استفاده کنید.
این مورد سبب می شه تا رطوبت پوست افزایش پیدا کنه.
در نتیجه اگر پوست شما به اندازه کافی هیدارته و مرطوب باشه، احتمال کیکی شدن و دون دون شدن کرم پودر هم تا حد خیلی زیادی کاهش پیدا میکنه.

خرید کرم پودر مناسب پوست

کرم پودر بادوام گاش

در هنگام خرید هر محصولی ما موظف به بررسی دقیق آن هستیم.
اینک که وسیله مد نظر به صورت مستقیم با پوست ما در تماس خواهد بود حساسیت کار را افزایش می دهد.

برای مثال برخی از نکات به خوبی پاسخگوی شما خواهند بود و شما را در راستای خرید بهتر و راحت تر سوق می دهد:

به عنوان نمونه کرم پودرهایی که دارای SPF هستند احتمالاً صاحب زینک اکساید یا همان zinc oxide و یا تیتانیوم اکساید (titanium oxide) می باشند که این موارد می توانند سبب ساز فلش بک (flashback) در صورت شوند و به نوعی ممکن است در عکس ها رنگ پوستتان اندکی سفید تر دیده شود. پس کار عقلانی این است که اگر چنین کرم پودر هایی را تهیه کرده اید را شب ها استفاده نکنید و یا اینکه بعد از استفاده از این نوع کرم پودرها، حتماً از یک پودر شل رنگی برای تثبیت کردن کرم پودر استفاده کنید تا حالت فلش بک از بین رود.

اطلاعاتی در خصوص بهترین لوازم آرایشی و نحوه استفاده از آن

اطلاعاتی در خصوص بهترین لوازم آرایشی و نحوه استفاده از آن

حیطه آرایشی به نوعی است که همیشه در حال تغییر و پیشرفت می باشد. همه ما دائماً در حال کسب اطلاعاتی در خصوص بهترین لوازم آرایشی و نحوه استفاده صحیح از آنها هستیم. بایستی در نظر داشت که سلیقه های گوناگون و ترجیح های مختلف افراد سبب می شود تا تنوع این حیطه رفته رفته بیشتر شود. شما در قدم اول لازم دارید تا فرم صورت خود را بشناسید؛ سپس بر اساس فرم صورت خود، اقدام به انتخاب پیشنهادات آرایشی در پیش رو نمایید. شناخت صورت و نحوه ی استفاده صحیح از آن از نکات قابل توجه می باشد.

ترفند کشیدن انواع خط چشم

کشیدن انواع خط چشم

برای بیشتر ما خط چشم کشیدن به نوعی سخت ترین بخش آرایش کردن به شمار می رود. برخی از خانم ها هم اصلا خط چشم کشیدن بلد نیستند و آن را کار غیرممکنی میدانند. از آنجایی که خط چشم تاثیر زیادی در زیبایی چشم ها دارد همه خانم ها باید بتوانند برای خود خط چشم بکشند. خط چشم یکی از تکنیک های آرایشی است که به زیباتر و جذاب تر نشان دادن چشم های شما کمک شایانی می کند. همچنین خط چشم یکی از تاثیر گذار ترین مراحل آرایش و میکاپ می باشد که انواع مختلفی هم دارد. برای مثال:

 • خط چشم های مدادی
 • خط چشم های ژله ای
 • خط چشم های مایع
 • و موارد دیگر.

روش استفاده از کانتور

روش استفاده از کانتور

در کشیدن خط چشم احتمال لرزش دست وجود دارد، اگر خط چشم شما هم کج و کوله میشود می توانید با یک گوش پاک کن و کانسیلر و پاک کننده آرایش این مشکل را اصلاح کنید.بعد از پاک کردن بخش اشتباه، حالا باید به قسمت های پاک شده کانسیلر بزنید. به طور کلی کانتور و تکنیک کانتورینگ به استفاده از رنگ های تیره و روشن کرم مخصوص کانتور یا کرم پودر مربوط می شود و با استفاده از این رنگ ها، بخش های مختلفی از صورت مثل استخوان گونه، فک برجسته تر شده و یا اینکه قسمت هایی از صورت مانند بینی را لاغرتر نشان می دهند. کانتور کردن نوعی خطا دید در چهره ایجاد می کند و کمک می کند تا بخش هایی از صورت شکل بهتری پیدا کرده و باعث می شود تا ساختار صورت بعد از ارایش کردن بسیار بهتر و متعادل تر دیده شود.

طرز استفاده از کانسیلر

طرز استفاده از کانسیلر

از دیگر محصولات مهم آرایشی کانسیلر می باشد. معمولاً باید کانسیلر را یک تا دو درجه روشن تر از رنگ پوست انتخاب نمایید تا تیرگی های زیر چشم را به خوبی پوشش دهد. هدف از این عمل این است تا بعد از ارایش کردن پوستتان شاداب تر و سر زنده تر به نظر برسد. استفاده از کانسیلر در اطراف لب ها و خط لب کمک می کند تا لب هایی برجسته تر و زیباتر داشته باشید و می توانید با استفاده از این محصول ارایشی تمام لکه ها، قرمزی و تفاوت رنگ در پوست صورت را پوشش دهید و پوستی یکدست و زیبا داشته باشید.

جمع بندی نکاتی در خصوص لوازم آرایشی و نحوه استفاده آنها

جمع بندی نکاتی در خصوص لوازم آرایشی و نحوه استفاده آنها

لوازم آرایشی شامل موادی ایت که به منظور حفظ ظاهر یا بوی بدن انسان به کار میرود. لوازم آرایشی، تنوع بسیار گسترده ای از محصولات را در بر دارد که از جمله شناخته ترین و رایج ترین محصولات می توان به انواع:

 • کرم ها
 • پودرها
 • لوسیون ها
 • عطر ها
 • رژ لب ها
 • انواع لاک ها
 • لنز ها
 • رنگ مو
 • مواد آرایشی چشم و صورت
 • انواع روغن ها
 • و بسیاری از محصولات دیگر اشاره کرد.

تمامی این وسیله ها به نوعی از باید های آرایشی هستند و تهیه آنان با هزینه های مقرون به صرفه و کیفیت بالا برای همه افراد حائز اهمیت است. شما دوستان می توانید سفارشات خود را در قالب خرید های اینترنتی از بخش فروشگاهی دیجی ساتیش اعلام فرمایید. با یکبار خرید، رضایتمندی تام را حس خواهید کرد. بهترین ها را از ما بخواهید چرا که شما لایق خاص ترین محصولات هستید.

6 پاسخ برای “بررسی انواع لوازم آرایشی و نحوه استفاده آنها”

  1. سلام و وقت بخیر
   عرایض شما کاملاً صحیح است ولی مبحث آرایشی از جمله موضوعاتی است که بسیار وسیعه، تلاش ما هم در خصوص اعلام مهم ترین مورد ها در قدم اول است و بعد ها به مرور زمان به تمامی موارد اشاره خواهیم داشت.
   با تشکر از نظر شما

 1. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم نحوه سفارش از دیجی سایتیش چجوریه ممنون میشم یه توضیحی بدید

  1. با سلام ممنون از همراهیتون
   دوست عزیز برای ثبت سفارش محصول مورد نظر می تونید از طریق فرم تماس با ما، از طریق دایرکت اینستاگرام و تلگرام، واتساپ و یا تماس تلفنی و ارسال پیامک به شماره 09914854066 با کارشناس فروشمون در ارتباط باشید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *