بررسی انواع خط چشم جدید

انواع خط چشم جدید

در سری مطالب قلبی در خصوص خط چشم ها توضیحاتی اعلام داشتیم و اینک دوباره اقدام به بررسی انواع خط چشم جدید می نماییم. آشنایی با طرز استفاده صحیح از هر یک از خط چشم ها اصل اول در موفقیت این حیطه می باشد. بدون شک می توان گفت که مدت زمان زیادی را صرف کشیدن خط چشم اختصاص می دهیم و این در حالی است که اگر فوت و فن هر یک از مدل های خط چشم ها را بدانیم این مسئله چندان هم دشوار نخواهد بود. به ادامه مطلب توجه کنید.

آشنایی با انواع خط چشم جدید ژله ای

آشنایی با انواع خط چشم جدید ژله ای

حال نوبت به خط چشم های ژله ای میرسد این خط چشم ها به عنوان یکی دیگر از خط چشم ها به شمار می رود که طرفداران زیادی هم دارد. خط چشم های ژله ای کمی متفاوت تر از دیگر خط چشم ها هستند، به این صورت که خط چشم های ژله ای، در ظروف کوچک نگه داری می شوند و شما در هنگام استفاده می بایست از یک قلمو یا یک براش کوچک استفاده کنید. به خاطر داشته باشد که استفاده از نوع خط چشم ژله ای چندان هم آسان نیست چرا که پایه کرمی دارد و ممکن است با لرزش دست، نتوان خط چشمی که مد نظرتان هست را رسم کنید. از نقاط قوت خط چشم های ژله ای می توان به سیاه ترین حالتشان اشاره داشت و هم به شکل جعبه ای و مدادی و هم به شکل پیچی که به بازار عرضه می شوند.

اگر شما هم دوست دارید تا آرایش تمیزی داشته باشید
و به نوعی خط چشم شما هم پخش نشود و لکه نگذارد،
مدل های ژله ای بهترین گزینه برای شما خواهند بود.
خرید خط چشم ژله ای یک انتخاب شیک و تمیز به شمار می رود.

معایب و مزایای خرید خط چشم ژله ای ارزان

معایب و مزایای خرید خط چشم ژله ای ارزان

خط چشم ژله ای هم مانند دیگر نوع خط چشم ها شامل مزیت ها و معایبی می باشد که از مهمترین مزیت ها، امکان ترکیب شدن آسان با دیگر آرایش ها است و از سوی دیگر هم می توان به دارا بودن حالت کرمی این نوع از خط چشم ها اشاره داشت که برای سایه های غلیظ، گزینه مقبولی شناخته می شوند. همچنین خط چشم های ژله ای دارای ماندگاری بسیار بالایی هستند و کاربردی بسیار راحت تر و تمیز تر به نسبت دیگر خط چشم ها، از جمله خط چشم های مایع دارند. پس از در نظر داشتن مزایا و ویژگی های مثبت خط چشم های ژله ای که با نام دیگر کرمی یاد می شود، اینک نوبت به اعلام معایب خط چشم های ژله ای می رسد که از جمله بارزترین آنها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • خط چشم های ژله ای، همچون دیگر خط چشم ها، قابلیت حمل آسان را ندارند.
 • برای استفاده از خط چشم های ژله ای باید قلموی مجزایی را داشته باشیم.
 • این خط چشم ها سریع خشک می شوند پس مدت زمان طولانی نمیتوان از این محصول استفاده نمود.
 • برای افرادی که پوست خشک دارند، این نوع از خط چشم ها توصیه نمی شوند،
  چرا که باعث ایجاد خشکی بر روی پوست می شود.

بهترین خط چشم ماژیکی

بهترین خط چشم ماژیکی

خط چشم ماژیکی، به نوعی آخرین مدل از خط چشم ها می باشد که برای زیباتر کردن چشم ها مورد استفاده بیشتر افراد قرار می گیرد. این نوع خط چشم ها، به صورت ماژیک است و در دسته خط چشم های مایع قرار می گیرد. در بین انواع خط چشم جدید می توان گفت که خط چشم های ماژیکی یکی از مورد های آسان در استفاده یاد می شود و این موضوع سبب شده است تا بیشتر افراد حق انتخاب خود را از بابت این محصول استفاده کنند.

قیمت خط چشم ماژیکی رنگی

قیمت خط چشم ماژیکی رنگی

خط چشم های ماژیکی رنگی از باکیفیت ترین محصولاتی می باشند که شامل قیمت های تقریبا مناسب و مقرون به صرفه ای هستند و به همین علت هم طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. از دیگر مشخصات عمومی خط چشم های ماژیکی رنگی می توان به موار زیر اشاره داشت که:

 • عدم پخش و ریزش
 • ماندگاری بسیار  بالا
 • قابلیت پاک شدن آسان
 • شامل 8 رنگ جذاب شاین
 • دارای سری (نوک) نازک، نرم و روان

معایب و مزایای خرید خط چشم ماژیکی

معایب و مزایای خرید خط چشم ماژیکی

خط چشم های ماژیکی که از نام و آوازه خاصی برخوردار هستند، همچون دیگر خط چشم ها، دارای معایب و مزایای به خصوصی هستند که انتخاب ما را برای خرید یک خط چشم مناسب، راحتتر می کند. از جمله مهمترین مزیت های خط چشم ماژیکی، می توان به استفاده راحت و آسان، ماندگاری بالا، و امکان تناسب با هر نوع آرایشی اشاره داشت. اما از معایب این خط چشم ها می توان گفت که پاک کنندگی آن بسیار مشکل می باشد و همچنین بعلت کم بودن غلظت آن، باید از چند لایه بر روی پلک ها استفاده نمود و این مسئله مشکل پاک کنندگی را پدید می آورد.

خرید انواع خط چشم جدید با قیمت مناسب

خرید انواع خط چشم جدید با قیمت مناسب

خرید های اینترنتی همواره با مزیت هایی همراه می باشند که صاحبان فروشگاه ها با این ترفندها اقدام به جذب مشتری می نمایند. با این حال این از موارد اصلی در هر خرید و فروشی به شمار می رود. رضایت مندی از محصولات باعث می شود تا خریدار هم خرید های خود را از یک مجموعه مشخص انجام دهد. از جمله مزایای خرید انواع خط چشم جدید از دیجی ساتیش به این شرح است که شما در مقابل هزینه های کم، کیفیت های بالایی را مشاهده خواهید کرد؛ چرا که هیچ واسطه ای در این راستا وجود ندارد.

راهنمای خرید خط چشم باکیفیت

خرید خط چشم

راهنمای خرید خط چشم باکیفیت

برای تهیه یک محصول آرایشی مهم مثل خط چشم، باید به راهنمای خرید خط چشم باکیفیت توجه داشته باشید. انواع مختلفی از خط چشم ها وجود دارد که باید بهترین را یافت. اهمیت خط چشم را می توان در رده های بالاتری مشاهده کرد چرا که یک آرایش چشم مناسب می تواند زیبایی فرد را چند برابر نشان دهد؛ به همین علت است که تاکید بر آرایش چشمان بسیار زیاد است. در این مطلب هم به انواع خط چشم ها اشاره خواهیم داشت و هم به روش صحیح آرایش چشم ها.

بایدهایی که در خط چشم کشیدن باید توجه کرد!

بایدهایی که در خط چشم کشیدن باید توجه کرد!

با در نظر داشتن نوع آرایشی که می خواهید انجام دهید، توصیه می شود تا که از خط چشم های متنوعی استفاده کنید. برای درک این مسئله که چگونه می توانید یک خط چشم را به صورت حرفه ای استفاده نمایید بهتر است تا در قدم اول تصمیم بگیرید که از میان انواع گوناگون خط چشم ها کدام یک بهترین نوع برای پوست شما به شمار می آید و قابل استفاده می باشد، سپس در خصوص این مسئله بررسی هایی داشته باشید که چه رنگ هایی چهره تان را در روز و شب بهتر جلوه می دهد.

همانطور که می دانیم، خط چشم از بایدهای هر آرایشی می باشد این در حالی است
که بسیاری از خانم ها صرفا برای آرایش چشم خود از انواع مدل های خاص خط چشم استفاده می کنند،
اما در کنار این مورد خانم هایی هم هستند که از خط چشم برای درشت تر کردن چشم هایشان استفاده می نمایند.

بررسی انواع خط چشم ها

بررسی انواع خط چشم ها

خط چشم کشیدن روش ها و متدهای گوناگونی دارد که از جمله آنان می توان به مداد کشیدن، خط چشم مایع، نمد مالی کردن با یک وسیله نوک تیز، قالب های خط چشم و برخی موارد دیگر. هر کدام از موارد ذکر شده دارای مزایایی هستند که باعث شده افراد آن ها اولویت اصلی خود قرار دهند به نسبت دیگری. هر یک از خط چشم ها طرز استفاده ی مختص خودی را دارا هستند و این شما هستید که بایستی آن گونه ای را انتخاب نمایید که توانایی استفاده از آن را داشته باشید. اگر قصد خرید خط چشم دارید می توانید از انواع آنها مزلع شوید. از جمله انواع خط چشم ها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • خط چشم مدادی
 • خط چشم مایع
 • خط چشم ژله ای
 • خط چشم ماژیکی
 • و انواع خط چشم های رنگی

بهترین خط چشم های مدادی

بهترین خط چشم های مدادی

اگر در زمینه کشیدن خط چشم تازه کار هستید، توصیه می شود تا از خط چشم های مدادی استفاده کنید. این خط چشم ها به نوعی از قدیمی ترین خط چشم ها به شمار می آیند و شکل ظاهری آنان همچون یک مداد است که معمولا هم با سبک پیچی به بالا عرضه بازار می شوند. این نوع از خط چشم ها برای خط کشیدن در بخش داخلی چشم و بیرونی بر روی مژه ها ایده آل می باشند و هر بانوی خوش سلیقه بهتر است یکی از این خط چشم ها را در کیف لوازم آرایشی خود داشته باشد. لازم به ذکر است که شما می توانید به کمک این مدل، اقدام به سیاه کردن کل چشم خود نمایید که در نهایت به حالت دودی می توانید دست یابید.

مزایا و معایب خط چشم مدادی

مزایا و معایب خط چشم مدادی

از مهم ترین مزیت های استفاده از خط چشم مدادی می توان به پدید آوری حالت دودی پشت چشم ها، پاک شدن آسان و مناسب بودن برای افراد مبتدی ها اشاره داشت. اما با این حال این نوع از خط چشم های رایج علاوه بر مزایا، شامل معایبی هستند که عمده ترین آنها، عدم ماندگاری بر روی چشم و پخش شدن سیاهی، ریزش بر روی چشم و استفاده زیاد از تراش می باشد.

با این حال میزان فروش این مدل ها زیاد است
و در جدول خرید خط چشم جایگاه استثنایی به خود اختصاص داده است.

طریقه کشیدن خط چشم مایع

طریقه کشیدن خط چشم مایع

به علت مایع بودن و داشتن برس مویی این خط چشم ها، کشیدن خط چشم مایع به آسانی مداد چشم نخواهد بود و به نوعی می توان گفت که این مدل ها مختص حرفه ای ها می باشد. با این حال اگر حس می کنید که در گروه مبتدی ها قرار دارید و می خواهید سطح خود را بالا ببرید، باید تمرین های زیادی را برای کشیدن خط چشم مایع انجام دهید تا با لرزش دست ها بتوانید کنار بیاید. لازم به یادآوری است که به منظور استفاده از این نوع خط چشم ها نیاز به دستان ثابتی دارید و باید خط چشم را به صورت خط های کوچکی نزدیک به پلک چشم بکشید.

در خصوص کشیدن خط چشم های مایع بهتر است از وسط پلک چشم شروع کنید
سپس به آرامی خط چشم را بالای پلک بکشید تا به گوشه چشم خارجی برسید.
اگر هم علاقه مند هستید تا خط چشم را به حالت سراسری بکشید
می توانید دوباره پس از کشیدن خط چشم در قسمت بیرونی از قسمت گوشه چشم شروع کنید
سپس خط چشمی به آرامی تا وسط چشم بکشید و این خط را به خط کشیده شده قبلی متصل نمایید.

کشیدن خط چشم دنباله دار با خط چشم مایع

کشیدن خط چشم دنباله دار با خط چشم مایع

محبوب ترین نوع خط چشم ها، امروزه به خط چشم های مایع اتلاق می شود که به منظور خط کشیدن پلک بالایی نزدیک مژه ها بسیار کاربرد دارد. به کمک این نوع خط چشم ها، شما این قابلیت را خواهید داشت تا یک دم کوچک یا ادامه دار در گوشه بیرونی چشم پدید آورید. کشیدن خط چشم های دنباله دار متقارن، یکی از آرزوهای هر خانمی می باشد که به کمک این نوع از خط چشم ها شما می توانید بهترین ها را خلق کنید. با خرید خط چشم مایع زیبایی بیشتر را برای خود به ارمغان آورید.

معایب و مزایا خرید خط چشم مایع

معایب و مزایا خرید خط چشم مایع

خط چشم های مایع به دلیل حساسیتی که دارند، در صورت استفاده صحیح و مناسب در آرایش های مجلسی، گربه ای و عربی بسیار خاص و زیبا خواهند بود. همچنین سبب پرپشتی بیشتر مژه ها در هنگام کشیدن بر روی پلک چشم می گردد. از جمله موضوعات آزار دهنده در زمینه آرایش ها، عدم ماندگاری آنان است. به کمک خط چشم مایع شما می توانید ماندگاری بالاتری را به نسبت مداد چشم به دست آورید. بیشتر افراد به علت آسانی در رسم خطوط نازک و باریک، از این خط چشم ها استفاده می کنند. از نکات مهم دیگر خط چشم های مایع می توان به عدم پخش شدن در اطراف چشم؛ بعد از خشک شدن اشاره داشت.

اما پس از مزایای این محصول، نگاهی هم به معایب خز چشم مایع داشته باشیم.
از جمله اصلی ترین معایب خط چشم ها مایع این مسئله است
که این مدل به نوعی مختص افراد حرفه ای می باشد و روش درست استفاده را فقط آنان درک میکنند.
در خصوص عدم پخش شدن اشاره ای داشتیم
ولی لازم به ذکر است که برای این نتیجه باید مدت زیادی را صبر کنیم تا خشک شود.
این نوعی از خط چشم ها به آسانی قابل پاک شدن نیستد
بعضی اوقات هم نیاز به محلول هایی پاک کننده همچون شیرپاک کن دارند.

خرید خط چشم با قیمت مناسب

خرید خط چشم با قیمت مناسب

خط چشم ها انواع مختلفی دارند که در این بخش فقط به چند مورد از آنها اشاره داشتیم و روش استفاده برخی از آنها را یاد آور شدیم. در مطالب بعدی هم به مابقی مدل ها اشاره خواهیم داشت. پس مثل همیشه همراه ما باشید و اطلاعات خود را افزایش دهید و بهترین ها را پدید آورید. با این حال در کنار افزایش اطلاعات، می توانید محصولات باکیفیت را با قیمت مناسب از دیجی ساتیش تهیه کنید. در این روزها فروشگاه های اینترنتی روند خرید و فروش را بسیار آسان تر نموده اند.

 

محصولات فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی تبریز

فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی تبریز

محصولات فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی تبریز

اگر شما هم به دنبال بهترین محصولات فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی تبریز هستد و میخواهید تا محصولات خاص آرایشی را تحت بهترین شرایط تهیه کنید همراه ما باشید. ترجیح افراد در خصوص لوازم ارایشی از بابت محصولات با کیفیت و اصل می باشد ولی گاهاً قیمت های پیشنهادی برای محصولات بیش از حد تصور می باشد و بعض اوقات هم این در حالی است که ارزش محصول به هیچ عنوان ارتباطی با قیمت آن ندارد، به این صورت که شما با پرداخت هزینه های بالا، شاهد کیفیت مطلوب نمی باشید. با رواج فروشگاه های اینترنتی و زمینه سازی اعتماد مشتریان، صاحبان این فروشگاه ها هم دست به کار شده اند.

دیجی ساتیش هم به عنوان یکی از هزاران فعال در زمینه فروش لوازم آرایشی در خدمت شماست.
در نظر داریم تا بهترین ها برای شما ارائه دهیم تا با یکبار خرید شاهد کیفیت های عالی باشید.

قیمت لوازم آرایشی فانتزی

قیمت لوازم آرایشی فانتزی 

قیمت محصولات در فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی تبریز و یا دیگر فروشگاه ها در سراسر کشور دارای تنوع زیادی می باشد که آیا این تنوع ها در کیفیت هم تاثیر دارد یا فقط صرفا برای تبلیغات است؟ بدیهی است که محصول با ارزش بهای بیشتری را در بر میگیرد و در زمینه کیفیت هم به عنوان بهترین شناخته می شود؛ اما گاها دیده می شود که شناسایی محصولات برای افراد کمی دشوار می شود.

این مجموعه با فراهم آوردن بسترهای ارتباطی شما را از نظرات دیگر کاربران آگاه می سازد.

سایه چشم برای ارایش روزانه

سایه چشم برای ارایش روزانه

آرایش چشم ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی به ارمغان می آورند. اگر می خواهید تا یک آرایش ملایم و ساده داشته باشید و در عین حال بسیار طبیعی جلوه دهد، توصیه می شود تا سایه‌ هایی را انتخاب کنید که تقریبا رنگ مشابهی با رنگ طبیعی پوست‌ صورتتان دارند. می توانید از پالت های سایه چشم با رنگهای خنثی استفاده نماید که اغلب در رنگ هایی چون هلویی، زیتونی، قهوه ‌ای و کرم به چشم می خورند. مجموعه دیجی ساتیش تنها به عنوان یک فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی تبریز در حال فعالیت نیست بلکه در راستای اطلاع رسانی بیشتر هم در تلاش می باشد.

همراهی شما عزیزان سبب قوت قلب ما در این زمینه خواهد بود.

لیست لوازم آرایشی روزمره

لیست لوازم آرایشی روزمره

لوازم آرایشی هم مثل محصولات دیگر دارای دسته بندی های مختلفی می باشد. یعنی مدل و محصولات به کاربرده شده در آرایش های روزمره با آرایش های مراسم عروسی و دیگر مراسمات فرق دارد. با توجه به ترجیحات افراد این محصولات جدا شمرده می شود. در آرایش های روزمره بیشتر به پایه توجه می شود، با اینکه این چنین آرایش ها چهره را خیلی تغییر نمی دهند، ولی زیبایی های چهره را برجسته تر و عیوب را به حداقل ممکن می رسانند که در اعتماد به نفس افراد هم تاثیر می گذارد. به خاطر داشته باشید که آرایش روز باید کاملا طبیعی نمایان شوند، به گونه ای که گویی با آن متولد شده اید.

برای بهتر شدن می توانید در ابتدا کمی آرایش کنید، بعد در صورت تمایل آن را کمی غلیظ تر کنید.
موضوع اول ابرو ها هستند؛ ابروهای خوش فرم و مرتب، جلوه خاصی به چهره می بخشد.
در قدم دوم پوست صورت قرار دارد که باید همواره به آن رسیدگی کنیم.
قبل از استفاده از کرم پودر می توانید به منظور پوشاندن لک ها و جوش ها از کانسیلر استفاده کنید.
همچنین برای یکنواخت کردن رنگ لکه ها با رنگ کل چهره کانسیلر را آرام به قسمت های تیره و تغییر رنگ یافته بمالید.

لازمه یک آرایش طبیعی و روزانه

لازمه یک آرایشی طبیعی و روزانه

همانطور که اعلام شد آرایش روزانه به آرایشی اطلاق می شود که حالت طبیعی چهره را حفظ کند و به نوعی تنها مشکلات را برطرف کند. ارایش های سبک می تواند با توجه به سلایق افراد انجام شود ولی از جمله مهم ترین آنها به این شرح می باشد:

 • مرطوب کننده و کرم پودر
 • کانسیلر
 • فونداسیون
 • ریمل
 • رژ لب
 • خط چشم
 • سایه چشم
 • و ست قلم مو های ارایشی
 • موارد دیگری هم می تواند باشد که در حد جزئی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

طریقه سفارش از فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی تبریز

طریقه سفارش از فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی تبریز

در راستای راحتی شما خریداران گرامی ثبت سفارش به صورت تلفنی و اینترنتی مقدور می باشد که همه این فرایند ها به راحت ترین شکل ممکن صورت می گیرد و با خیالی آسوده می توانید در کسری از مدت زمان سفارشات خود را تحویل بگیرید. خرید از فروشگاه های اینترنتی در این روزها یکی از مقرون به صرفه ترین مورد ها در حیطه تهیه محصولات می باشد.

مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی

مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی از جمله اصل هایی میباشد که شامل موارد زیادی است. با در نظر داشتن موردی می توانیم حساسیت ماجرا را بهتر درک کنیم. تصور کنید یک شما یک فروشگاه اینترنتی معتبر را شناخته اید، این مسئله تا حدی زیادی می تواند شما را در زمان خریدهای خود به صرفه جویی زمانی برساند؛ حال اگر این فروشگاه اینترنتی مد نظر هزینه های مناسب تری را هم ارائه دهد، بهترین ها برای ما فراهم می شود.

مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی

مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی

مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی در مرحله اول از بابت حق انتخاب راحت تر مطرح می شود.
چرا که شما با صرف کمترین وقت میتوانید تنوع های زیادی را مشاهده کنید.

فروشگاه اینترنتی دیجی ساتیش در نظر دارد تا در راستای رونق فروش محصولات به صورت غیر حضوری، اقداماتی را در پیش رو بگیرید.
شما با یکبار خرید از محصولات این مجموعه رضایتمندی تام را حس خواهید کرد.
گاهاً بعضی از خرید های انجام شده بسیار مقرون به صرفه تر از آنچه که تصور می کنیم به اتمام می رسد.
ما نیز در نظر داریم تا چنین تجربه هایی را برای تمامی شما عزیزان پدید آور باشیم.

در نظر داشتن قیمت های مناسب و منصفانه یکی از اهداف ماست.
سود کمتر و رضایت مندی زیاد یعنی موفقیت در گام اصلی…
فروشگاه های اینترنتی نوپا بایستی به نسبت برخی از موارد چشم پوشی داشته باشند تا زمانی که به موفقیت اصلی خود برسند و سپس امکانات بیشتری را نمایان سازند که در زمان های نوپایی از آن چشم پوشی داشتند. ما نیز به نسبت زمان های اولیه در آغاز کار موفقیت ها و امکان خاص تری را در نظر گرفته ایم که همه و همگی، برای راحتی هر دو طرف می باشد.

از کجا لوازم آرایشی بخریم

از کجا لوازم آرایشی بخرم

یکی از سوالاتی که در نوبه خود زهن بیشتر ما را به خود در گیر کرده است این است که “از کجا لوازم آرایشی بخریم؟”
پاسخ قاطعانه ای به این سوال نمی توان اعلام داشت چرا که وجود سلیقه ها و ذائقه های مختلف کار را برای افراد دشوار می سازد.

با این حال باید در نظر داشت که خرید های اینترنتی هم در این زمینه حساسیت بیشتری را طلب می کند.
تحقیق های زیادی در این باره یاد آوری می شود. شاید در نظر داشته باشید که بررسی مجموعه فروشگاه های اینترنتی دشوار است ولی به خاطر داشته باشید که در یک مرکز خرید امن و مطمئن، هیچ گزینه پنهانی به چشم نمی خورد و تمامی روند ها در آشکارا صورت می گیرد.

محصولات خوب از جنبه ظاهری هم کیفیت مطلوبی را نشان می دهند و به خاطر داشته باشید که صاحبان فروشگاه های آنلاین موفق هم در نظر دارند برخی از موضوعات حساسیت بیشتری دارند.
برای مثال یک مجموعه موفق در فکر آینده هم می باشد و تنها امروز را در نظر نمی گیرد.
یعنی تنها به فروش امروز محصول اکتفا نمی کند بلکه می خواهد رضایت مشتری را به نحوی کسب کند که همیشه نام مجموعه را به خوبی یاد کند.

از چه لوازم آرایشی استفاده کنیم

از چه لوازم آرایشی استفاده کنیم

از جمله سوالاتی که ذهن همه ما را به خود درگیر کرده، نوع محصولات می باشد.
در این روزها با یک نگاه گذار به بازار در میابیم که تا چه حد تنوع محصولات موجود زیاد است و بر این اساس هم انتخاب ما در خصوص محصولات بسیار دشوار می شود. از طرفی هم وجود محصولات تقلبی بی کیفیت اوضاع را بدتر می کند.

همه ما پیش از خرید محصولی درباره آن تحقیق و بررسی هایی را انجام می دهیم.
اگر اطلاعات کافی از یک محصولی نداشته باشیم، در هنگام فرایند خرید با مشکلاتی مواجه می شویم.

در خرید و فروش به صورت اینترنتی موضوع آگاهی بخشی کمی متفاوت تر می باشد.
چرا که لازم است تا اطلاعات به صورت دقیق و جامع درج شود تا تمامی افراد توانایی استفاده از آن را داشته باشند.
اما گاهاً در فروشگاه های آنلاین مشاهده می شود که افراد تنها به عکس محصولات اکتفا می کنند.
میدانیم که عکس محصولات از موارد مهم می باشد ولی این دو گزینه مکمل ساز یکدیگر می باشند.

فروشگاه اینترنتی دیجی ساتیش در تلاش است تا خدمت رسانی خود را به بهترین نحو ممکن به ثبت برساند.
با یکبار خرید و کسب رضایت خاطر نام ما را فراموش نخواهید کرد.

خرید و فروش لوازم آرایشی باکیفیت

خرید و فروش لوازم آرایشی باکیفیت

همانطور که گفته شد وجود تنوع زیاد این قبیل محصولات، مبحث کیفیت را پر رنگ تر جلوه می دهد.
خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی به نسبت دیگر خرید ها حساسیت بیشتری را خواستار است.

زمانی که ما اقدام به خرید کیف یا کفش می نماییم به این حد حساسیت را در نظر نمی گیریم چرا که ارتباط مستقیم لوازم آرایشی با پوست را درک می کنیم.

تلاش این مجموعه در این راستا می باشد تا تمامی محصولات موجود خود را با اطلاع رسانی کامل عرضه نماید.
تمامی محصولاتی که در سایت دیجی ساتیش مشاهده می نمایید دارای یکسری توضیحات اصلی می باشد.
چنانچه شما خریداران گرامی سوالات خاص تری از محصولات داشتید می توانید با ما در ارتباط باشید.

خرید و فروش هر گونه لوازم آرایشی با مشاوره های پیش از خرید، یک نقطه مثبت به شمار می آید.
همکاران این مجموعه با پشتیبانی 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستند.

معرفی فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی دیجی ساتیش

معرفی فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی دیجی ساتیش

دیجی ساتیش با شروع فعالیت خود تحت فروش لوازم آرایشی با کیفیت در خدمت شما می باشد.
فروش آنلاین این قبیل محصولات به ما این اجازه را می دهد تا سطح خدمات رسانی خود را افزایش دهیم.
با در نظر داشتن شرایط فروش اینترنتی و رواج بیشتر آن بایستی یک سری نقاط قوت را اعلام نماییم.

شما با خرید از محصولات دیجی ساتیش می توانید از:

 • اشانتیون های خاص
 • تخفیفات فوق العاده (که در قالب کد هایی می باشد که برای شما در نظر گرفته ایم)
 • هزینه ارسال بسیار مناسب تر
 • و سفارشی سازی محصولات خود برخوردار شوید.
 • نقاط مثبت بسیار است که در زمان مناسب برای همه شما عزیزان آشکار خواهد شد.

موفقیت در فروش لوازم ارایشی

بستر اینترنتی این امکان را به همه افراد می دهد تا کار های خود را به راحت ترین نحوه ممکن انجام دهند.
دغدغه ای که همه ما با آن سر و کار داریم ثبت خرید و فروش های سودمند و رضایت بخش است.
فروشگاه های اینترنتی به دنبال جذب مشتری زیاد و خریداران هم به دنبال خرید های مناسب و با کیفیت هستند.
در نظر داشته باشید که هر محصول ارزانی صرفا کیفیت مطلوب و یا نامطلوبی را شامل نمی شود.
با یک بار خرید از یک مجموعه و نحوه پاسخگویی آنان می توانید به میزان موفقیت آنان پی ببرید.

همانطور هم که در بند های بالا اشاره شد، فروشگاهی به درجه موفقیت فروش می رسد که درخواست های آینده کاربر را هم در نظر داشته باشد. یعنی فقط به خرید های حال اکتفا نکند. حال برخی از استراتژی هایی مطرح می باشد که خریداران را بیشتر قانع می کند و فروشندگان و عرضه کننده محصولات می توانند با رعایت این قبیل موارد درصد موفقیت خود را افزایش دهند.

انواع لوازم آرایشی و بهداشتی مناسب

خرید محصولات آرایشی خوب

تنوع های موجود در لوازم آرایشی با هیچ محصول دیگری قابل قیاس نمی باشد.
اما آیا به نظر شما این حجم از تنوع از نقاط قوت به شمار می آید یا نقاط منفی؟

پاسخ به این سوال وابسته به اما و اگر هایی می باشد که هر یک می تواند نتیجه جداگانه ای را سبب ساز شود.
برای مثال اگر حجم تنوع از بابت محصولات با کیفیت باشد، از نقاط قوت این صنعت به شمار می رود.
ولی در صورتی که این تنوع ها ترکیبی از کیفیت های معمول و حتی درجه پایین باشد، سبب ساز فاجعه ای هم خواهد بود.

می دانیم و میبینیم که استفاده از لوازم آرایشی رونق زیادی دارد.
پس اگر حجم استفاده زیاد، از محصولات کیفیت پایین باشد؛ نتیجه ای جز مشکل پدید نخواهد آورد.

ترفند های بسیاری در خصوص تشخیص کیفیت مطلوب محصولات وجود دارد که در سری مطالب بعدی به تک تک آنان اشاره خواهیم داشت. هدف ما علاوه بر رونق فروش، آگاهی بخشیدن به تمامی افراد و کاربران این قبیل محصولات می باشد. شما نیز می توانید فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی دیجی ساتیش را هم از طریق سایت اینترنتی و هم از طریق شبکه های مجازی دنبال کنید و تمامی نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

ویژگی های فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی

بهترین محصولات آرایشی

فروشگاه های اینترنتی به نسبت فروشگاه های حقیقی تفاوت هایی را شامل می شوند که استفاده مناسب از این تفاوت ها بسیار سودمند خواهد بود. برای مثال در نظر داشتن حجم استفاده همه ما از بستر های اینترنتی یک مزیت فوق العاده کاربردی می باشد. چرا که به عنوان یک فروشنده می توانیم با اعلام فرصت های خرید استثنایی، خریداران از وجود مواردی مطلع سازیم و در مقابل هم خریداران هم دیگر نیازی به بررسی بیشتر در خصوص قیمت ها و دیگر موارد نخواهند داشت.

این مورد فقط یکی از مزیت های کلی هر فروشگاه اینترنتی به شمار می آید.
ولی تیم پشتیبان دیجی ساتیش همواره در تلاش است تا الگوریتم های قوی و مستحکمی را در این راستا داشته باشد.
همراهی شماعزیزان، قوت قلب ما در این راستا خواهد بود.

بررسی انواع لوازم آرایشی و نحوه استفاده آنها

بهترین کرم پودر از نظر پوشانندگی کدام است؟

بررسی انواع لوازم آرایشی و نحوه استفاده آنها لازمه شناخت دقیق تری می باشد که شما بتوانید از ابزار های ارایشی در موقعیت های مناسب به درستی استفاده کنید. همه کارها سختی مختص خود را صاحب هستند و برای زیبا شدن هم باید یک سری فرایند ها را در نظر داشت. همه ما برای اینکه بتوانیم به صورت حرفه ای و دقیق آرایش کنیم ویدیو هایی را مشاهده کرده ایم که گاهاً این ویدیو ها نه اینکه کمی نداشته اند، ولی بسیار پیچیده و گمراه کننده هستند. در هر حال دیگر نگران نباشید شما می توانید با در نظر داشتن چند اصل به زیبایی خود بیافزاید.

بررسی انواع لوازم آرایشی و نحوه استفاده آنها

بررسی انواع لوازم آرایشی و نحوه استفاده آنها

اگر بخواهیم با یک مقاله به بررسی انواع لوازم آرایشی و نحوه استفاده آنها بپردازیم بایستی اعلام بداریم که کمی مشکل خواهد بود، چرا که فوت و فن این حرفه بسیار زیاد می باشد. با در نظر داشتن وجود محصولات آرایشی فراوان به این اصل پی می بریم که هر یک برای خود موضوع جداگانه ای به شمار می رود. محصولات آرایشی:

 • از رژ لب گرفته
 • تا خط لب
 • کرم پودر
 • پرایمر
 • مرطوب کننده ها
 • آبرسان ها
 • پودر فیکس
 • خط چشم
 • سایه
 • و… همگی از محصولات مورد استفاده می باشند.

پس امروز سعی داریم تا به نکاتی در خصوص برخی از این محصولات بپردازیم.

بهترین کرم پودر از نظر پوشانندگی کدام است؟

بهترین کرم پودر از نظر پوشانندگی کدام است؟

کرم پودرها، فاندیشن یا فونداسیون ها که به اصطلاح انگلیسی foundation می باشد یکی از محصولات آرایشی کامل و همه کاره ای هست که معمولاً در تمامی کیف های آرایشی وجود داره و همه خانوم ها به صورت معمول از این محصول آرایشی استفاده میکنند و به نوعی پایه و اساس آرایش ها می باشد، اما ممکن است روشی که برای استفاده از کرم پودر ها در نظر دارند، کاملاٌ هم درست و حرفه ای نباشد پس به ادامه مطلب توجه داشته باشید.

طرز صحیح استفاده از کرم پودر

طرز صحیح استفاده از کرم پودر

در نظر داشته باشید که این پوست ماست که باید سازگاری مناسبی با کرم پودر ها را داشته باشد.
پس از تحقیقات خود در زمینه کرم پودر مناسب، بایستی چندین عمل را پیش از استفاده از کرم پودر ها داشته باشید.

در قدم اول پوست خود را با مرطوب کننده و پرایمر های مناسب مرطوب کنید.

همه ما به دنبال یک پوست صاف هستیم، اما چونه می توانیم به این هدف دست یابیم؟

خب برای داشتن یک آرایش بی نظیر باید ابتدا از یک برنامه مراقبت از پوست اصولی استفاده کنید.
قبل از آرایش کردن و کرم پودر زدن  و به نوعی از اقدامات پیش از ارایش این است که در ابتدا پوست رو تمیز و آماده کنید.
پس از تمیز کردن و تونر زدن به پوست باید از یک اسانس آبرسان متناسب با پوست استفاده کنید.
این مورد سبب می شه تا رطوبت پوست افزایش پیدا کنه.
در نتیجه اگر پوست شما به اندازه کافی هیدارته و مرطوب باشه، احتمال کیکی شدن و دون دون شدن کرم پودر هم تا حد خیلی زیادی کاهش پیدا میکنه.

خرید کرم پودر مناسب پوست

کرم پودر بادوام گاش

در هنگام خرید هر محصولی ما موظف به بررسی دقیق آن هستیم.
اینک که وسیله مد نظر به صورت مستقیم با پوست ما در تماس خواهد بود حساسیت کار را افزایش می دهد.

برای مثال برخی از نکات به خوبی پاسخگوی شما خواهند بود و شما را در راستای خرید بهتر و راحت تر سوق می دهد:

به عنوان نمونه کرم پودرهایی که دارای SPF هستند احتمالاً صاحب زینک اکساید یا همان zinc oxide و یا تیتانیوم اکساید (titanium oxide) می باشند که این موارد می توانند سبب ساز فلش بک (flashback) در صورت شوند و به نوعی ممکن است در عکس ها رنگ پوستتان اندکی سفید تر دیده شود. پس کار عقلانی این است که اگر چنین کرم پودر هایی را تهیه کرده اید را شب ها استفاده نکنید و یا اینکه بعد از استفاده از این نوع کرم پودرها، حتماً از یک پودر شل رنگی برای تثبیت کردن کرم پودر استفاده کنید تا حالت فلش بک از بین رود.

اطلاعاتی در خصوص بهترین لوازم آرایشی و نحوه استفاده از آن

اطلاعاتی در خصوص بهترین لوازم آرایشی و نحوه استفاده از آن

حیطه آرایشی به نوعی است که همیشه در حال تغییر و پیشرفت می باشد. همه ما دائماً در حال کسب اطلاعاتی در خصوص بهترین لوازم آرایشی و نحوه استفاده صحیح از آنها هستیم. بایستی در نظر داشت که سلیقه های گوناگون و ترجیح های مختلف افراد سبب می شود تا تنوع این حیطه رفته رفته بیشتر شود. شما در قدم اول لازم دارید تا فرم صورت خود را بشناسید؛ سپس بر اساس فرم صورت خود، اقدام به انتخاب پیشنهادات آرایشی در پیش رو نمایید. شناخت صورت و نحوه ی استفاده صحیح از آن از نکات قابل توجه می باشد.

ترفند کشیدن انواع خط چشم

کشیدن انواع خط چشم

برای بیشتر ما خط چشم کشیدن به نوعی سخت ترین بخش آرایش کردن به شمار می رود. برخی از خانم ها هم اصلا خط چشم کشیدن بلد نیستند و آن را کار غیرممکنی میدانند. از آنجایی که خط چشم تاثیر زیادی در زیبایی چشم ها دارد همه خانم ها باید بتوانند برای خود خط چشم بکشند. خط چشم یکی از تکنیک های آرایشی است که به زیباتر و جذاب تر نشان دادن چشم های شما کمک شایانی می کند. همچنین خط چشم یکی از تاثیر گذار ترین مراحل آرایش و میکاپ می باشد که انواع مختلفی هم دارد. برای مثال:

 • خط چشم های مدادی
 • خط چشم های ژله ای
 • خط چشم های مایع
 • و موارد دیگر.

روش استفاده از کانتور

روش استفاده از کانتور

در کشیدن خط چشم احتمال لرزش دست وجود دارد، اگر خط چشم شما هم کج و کوله میشود می توانید با یک گوش پاک کن و کانسیلر و پاک کننده آرایش این مشکل را اصلاح کنید.بعد از پاک کردن بخش اشتباه، حالا باید به قسمت های پاک شده کانسیلر بزنید. به طور کلی کانتور و تکنیک کانتورینگ به استفاده از رنگ های تیره و روشن کرم مخصوص کانتور یا کرم پودر مربوط می شود و با استفاده از این رنگ ها، بخش های مختلفی از صورت مثل استخوان گونه، فک برجسته تر شده و یا اینکه قسمت هایی از صورت مانند بینی را لاغرتر نشان می دهند. کانتور کردن نوعی خطا دید در چهره ایجاد می کند و کمک می کند تا بخش هایی از صورت شکل بهتری پیدا کرده و باعث می شود تا ساختار صورت بعد از ارایش کردن بسیار بهتر و متعادل تر دیده شود.

طرز استفاده از کانسیلر

طرز استفاده از کانسیلر

از دیگر محصولات مهم آرایشی کانسیلر می باشد. معمولاً باید کانسیلر را یک تا دو درجه روشن تر از رنگ پوست انتخاب نمایید تا تیرگی های زیر چشم را به خوبی پوشش دهد. هدف از این عمل این است تا بعد از ارایش کردن پوستتان شاداب تر و سر زنده تر به نظر برسد. استفاده از کانسیلر در اطراف لب ها و خط لب کمک می کند تا لب هایی برجسته تر و زیباتر داشته باشید و می توانید با استفاده از این محصول ارایشی تمام لکه ها، قرمزی و تفاوت رنگ در پوست صورت را پوشش دهید و پوستی یکدست و زیبا داشته باشید.

جمع بندی نکاتی در خصوص لوازم آرایشی و نحوه استفاده آنها

جمع بندی نکاتی در خصوص لوازم آرایشی و نحوه استفاده آنها

لوازم آرایشی شامل موادی ایت که به منظور حفظ ظاهر یا بوی بدن انسان به کار میرود. لوازم آرایشی، تنوع بسیار گسترده ای از محصولات را در بر دارد که از جمله شناخته ترین و رایج ترین محصولات می توان به انواع:

 • کرم ها
 • پودرها
 • لوسیون ها
 • عطر ها
 • رژ لب ها
 • انواع لاک ها
 • لنز ها
 • رنگ مو
 • مواد آرایشی چشم و صورت
 • انواع روغن ها
 • و بسیاری از محصولات دیگر اشاره کرد.

تمامی این وسیله ها به نوعی از باید های آرایشی هستند و تهیه آنان با هزینه های مقرون به صرفه و کیفیت بالا برای همه افراد حائز اهمیت است. شما دوستان می توانید سفارشات خود را در قالب خرید های اینترنتی از بخش فروشگاهی دیجی ساتیش اعلام فرمایید. با یکبار خرید، رضایتمندی تام را حس خواهید کرد. بهترین ها را از ما بخواهید چرا که شما لایق خاص ترین محصولات هستید.