بررسی انواع خط چشم جدید

انواع خط چشم جدید

در سری مطالب قلبی در خصوص خط چشم ها توضیحاتی اعلام داشتیم و اینک دوباره اقدام به بررسی انواع خط چشم جدید می نماییم. آشنایی با طرز استفاده صحیح از هر یک از خط چشم ها اصل اول در موفقیت این حیطه می باشد. بدون شک می توان گفت که مدت زمان زیادی را صرف کشیدن خط چشم اختصاص می دهیم و این در حالی است که اگر فوت و فن هر یک از مدل های خط چشم ها را بدانیم این مسئله چندان هم دشوار نخواهد بود. به ادامه مطلب توجه کنید.

آشنایی با انواع خط چشم جدید ژله ای

آشنایی با انواع خط چشم جدید ژله ای

حال نوبت به خط چشم های ژله ای میرسد این خط چشم ها به عنوان یکی دیگر از خط چشم ها به شمار می رود که طرفداران زیادی هم دارد. خط چشم های ژله ای کمی متفاوت تر از دیگر خط چشم ها هستند، به این صورت که خط چشم های ژله ای، در ظروف کوچک نگه داری می شوند و شما در هنگام استفاده می بایست از یک قلمو یا یک براش کوچک استفاده کنید. به خاطر داشته باشد که استفاده از نوع خط چشم ژله ای چندان هم آسان نیست چرا که پایه کرمی دارد و ممکن است با لرزش دست، نتوان خط چشمی که مد نظرتان هست را رسم کنید. از نقاط قوت خط چشم های ژله ای می توان به سیاه ترین حالتشان اشاره داشت و هم به شکل جعبه ای و مدادی و هم به شکل پیچی که به بازار عرضه می شوند.

اگر شما هم دوست دارید تا آرایش تمیزی داشته باشید
و به نوعی خط چشم شما هم پخش نشود و لکه نگذارد،
مدل های ژله ای بهترین گزینه برای شما خواهند بود.
خرید خط چشم ژله ای یک انتخاب شیک و تمیز به شمار می رود.

معایب و مزایای خرید خط چشم ژله ای ارزان

معایب و مزایای خرید خط چشم ژله ای ارزان

خط چشم ژله ای هم مانند دیگر نوع خط چشم ها شامل مزیت ها و معایبی می باشد که از مهمترین مزیت ها، امکان ترکیب شدن آسان با دیگر آرایش ها است و از سوی دیگر هم می توان به دارا بودن حالت کرمی این نوع از خط چشم ها اشاره داشت که برای سایه های غلیظ، گزینه مقبولی شناخته می شوند. همچنین خط چشم های ژله ای دارای ماندگاری بسیار بالایی هستند و کاربردی بسیار راحت تر و تمیز تر به نسبت دیگر خط چشم ها، از جمله خط چشم های مایع دارند. پس از در نظر داشتن مزایا و ویژگی های مثبت خط چشم های ژله ای که با نام دیگر کرمی یاد می شود، اینک نوبت به اعلام معایب خط چشم های ژله ای می رسد که از جمله بارزترین آنها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • خط چشم های ژله ای، همچون دیگر خط چشم ها، قابلیت حمل آسان را ندارند.
 • برای استفاده از خط چشم های ژله ای باید قلموی مجزایی را داشته باشیم.
 • این خط چشم ها سریع خشک می شوند پس مدت زمان طولانی نمیتوان از این محصول استفاده نمود.
 • برای افرادی که پوست خشک دارند، این نوع از خط چشم ها توصیه نمی شوند،
  چرا که باعث ایجاد خشکی بر روی پوست می شود.

بهترین خط چشم ماژیکی

بهترین خط چشم ماژیکی

خط چشم ماژیکی، به نوعی آخرین مدل از خط چشم ها می باشد که برای زیباتر کردن چشم ها مورد استفاده بیشتر افراد قرار می گیرد. این نوع خط چشم ها، به صورت ماژیک است و در دسته خط چشم های مایع قرار می گیرد. در بین انواع خط چشم جدید می توان گفت که خط چشم های ماژیکی یکی از مورد های آسان در استفاده یاد می شود و این موضوع سبب شده است تا بیشتر افراد حق انتخاب خود را از بابت این محصول استفاده کنند.

قیمت خط چشم ماژیکی رنگی

قیمت خط چشم ماژیکی رنگی

خط چشم های ماژیکی رنگی از باکیفیت ترین محصولاتی می باشند که شامل قیمت های تقریبا مناسب و مقرون به صرفه ای هستند و به همین علت هم طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. از دیگر مشخصات عمومی خط چشم های ماژیکی رنگی می توان به موار زیر اشاره داشت که:

 • عدم پخش و ریزش
 • ماندگاری بسیار  بالا
 • قابلیت پاک شدن آسان
 • شامل 8 رنگ جذاب شاین
 • دارای سری (نوک) نازک، نرم و روان

معایب و مزایای خرید خط چشم ماژیکی

معایب و مزایای خرید خط چشم ماژیکی

خط چشم های ماژیکی که از نام و آوازه خاصی برخوردار هستند، همچون دیگر خط چشم ها، دارای معایب و مزایای به خصوصی هستند که انتخاب ما را برای خرید یک خط چشم مناسب، راحتتر می کند. از جمله مهمترین مزیت های خط چشم ماژیکی، می توان به استفاده راحت و آسان، ماندگاری بالا، و امکان تناسب با هر نوع آرایشی اشاره داشت. اما از معایب این خط چشم ها می توان گفت که پاک کنندگی آن بسیار مشکل می باشد و همچنین بعلت کم بودن غلظت آن، باید از چند لایه بر روی پلک ها استفاده نمود و این مسئله مشکل پاک کنندگی را پدید می آورد.

خرید انواع خط چشم جدید با قیمت مناسب

خرید انواع خط چشم جدید با قیمت مناسب

خرید های اینترنتی همواره با مزیت هایی همراه می باشند که صاحبان فروشگاه ها با این ترفندها اقدام به جذب مشتری می نمایند. با این حال این از موارد اصلی در هر خرید و فروشی به شمار می رود. رضایت مندی از محصولات باعث می شود تا خریدار هم خرید های خود را از یک مجموعه مشخص انجام دهد. از جمله مزایای خرید انواع خط چشم جدید از دیجی ساتیش به این شرح است که شما در مقابل هزینه های کم، کیفیت های بالایی را مشاهده خواهید کرد؛ چرا که هیچ واسطه ای در این راستا وجود ندارد.

2 پاسخ برای “بررسی انواع خط چشم جدید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *